Please fill this field
Heidi HAUTALA Heidi HAUTALA
Heidi HAUTALA

Zöldek/Európai Szabad Szövetség képviselőcsoport

Tag

Finnország - Vihreä liitto (Finnország)

Születési idő : , Oulu

4. parlamenti ciklus Heidi HAUTALA

Képviselőcsoportok

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Zöldek az Európai Parlamentben - Tag
  • 11-11-1996 / 28-01-1997 : Zöldek az Európai Parlamentben - Tag
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Zöldek az Európai Parlamentben - Alelnök

Nemzeti pártok

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Vihreät (Finnország)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Vihreät (Finnország)

Elnök

  • 07-09-1998 / 19-07-1999 : Noi Jogok Bizottsága

Alelnök

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : A Litvániával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 14-09-1998 : Az EU-Litvánia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Képviselok

  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 16-03-1995 / 11-07-1995 : Az Európai Gazdasági Övezet (EEA) Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az Európai Gazdasági Övezet (EEA) Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : A Litvániával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 06-09-1998 : Noi Jogok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 15-09-1998 / 16-09-1998 : Az EU-Litvánia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Póttag

  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Ideiglenes bizottság a foglalkoztatásra
  • 19-01-1995 / 14-11-1995 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 14-11-1995 / 15-01-1997 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 19-12-1995 / 15-01-1997 : Pénzügyi Albizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Pénzügyi Albizottság
  • 16-09-1998 / 19-07-1999 : Az EU-Litvánia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Kapcsolat

Bruxelles

Strasbourg