Please fill this field
Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR
Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR

Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport

Tag

Spanyolország - Partido Socialista Obrero Español (Spanyolország)

Születési idő : ,

9. parlamenti ciklus Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR

Képviselőcsoportok

  • 02-07-2019 ... : Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport - Tag

Nemzeti pártok

  • 02-07-2019 ... : Partido Socialista Obrero Español (Spanyolország)

Elnök

  • 10-07-2019 ... : Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottság

Képviselok

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottság
  • 02-07-2019 ... : Az AKCS–EU Közös Parlamenti Közgyűlésbe delegált küldöttség
  • 10-07-2019 ... : Bizottsági Elnökök Értekezlete
  • 14-09-2020 ... : Az Európai Unió valamennyi demokratikus folyamatába történő külföldi beavatkozással, többek között a félretájékoztatással foglalkozó különbizottság

Póttag

  • 02-07-2019 / 04-07-2019 : Jogi Bizottság
  • 02-07-2019 ... : Alkotmányügyi Bizottság
  • 05-07-2019 ... : Fejlesztési Bizottság
  • 08-10-2019 / 03-12-2019 : A Mashreq-országokkal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 04-12-2019 ... : Az Iránnal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség

Kapcsolat

Bruxelles

Strasbourg