Hozzáférés az oldal tartalmához (nyomja meg az „Enter” billentyűt)
Közvetlen hozzáférés a nyelvválasztáshoz (nyomja meg az „Enter” billentyűt)
Közvetlen hozzáférés a keresőmenühöz (nyomja meg az „Enter” billentyűt)
HU - magyar
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Hírek
Témák
Képviselők
A Parlamentről
Plenáris ülés
Bizottságok
Küldöttségek
Választások
Más honlapok
Más honlapok
Hírek
Témák
Képviselők
A Parlamentről
Plenáris ülés
Bizottságok
Küldöttségek
Választások
Multimedia Centre
Elnökének honlapja
Főtitkárság
Think tank
EP Newshub
Az Ön szolgálatában
Látogatások
Legislative train
Szerződések és támogatások
Nyilvántartás
Nyílt hozzáférésű adatok portálja
Kapcsolattartó irodák
Képviselők
Európai Parlament
Keresés
Keresés
Kérjük, töltse ki ezt a mezőt.
Európai Parlament
Keresés
Menü
Kezdőlap
Keresés
Részletes keresés
Az ülésterem áttekintése
A táblázat áttekintése
Teljes névjegyzék
Érkező / távozó képviselők
Érkező képviselők
Távozó képviselők
Asszisztensek
Névjegyzék
EP-képviselők találkozóinak keresése
Etika és átláthatóság
A képviselőkre vonatkozó szabályokról
A közös munkacsoportokról
Részletes keresés
Elnevezés
Képviselőcsoportok
Valamennyi képviselőcsoport
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport
Renew Europe képviselőcsoport
Zöldek/Európai Szabad Szövetség képviselőcsoport
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Identitás és Demokrácia képviselőcsoport
Baloldal az Európai Parlamentben képviselőcsoport - GUE/NGL
független képviselők
Ország
Az összes ország
Belgium
Bulgária
Csehország
Dánia
Németország
Észtország
Írország
Görögország
Spanyolország
Franciaország
Horvátország
Olaszország
Ciprus
Lettország
Litvánia
Luxemburg
Magyarország
Málta
Hollandia
Ausztria
Lengyelország
Portugália
Románia
Szlovénia
Szlovákia
Finnország
Svédország
Választókerületek
Az összes választókerület
Politikai szervek
Összes testület
Bizottságok
Küldöttségek
Egyéb testületek
Bizottságok vagy küldöttségek (az előző mező függvényében)
Mind
Keresés
Keresés
Találat(ok): 52
Letöltés PDF formátumban
Letöltés XML formátumban
Magdalena ADAMOWICZ
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Marek Paweł BALT
Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport
Lengyelország
Nowa Lewica
Marek BELKA
Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport
Lengyelország
Nowa Lewica
Robert BIEDROŃ
Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport
Lengyelország
Nowa Lewica
Adam BIELAN
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Krzysztof BREJZA
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Platforma Obywatelska
Joachim Stanisław BRUDZIŃSKI
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Jerzy BUZEK
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Platforma Obywatelska
Włodzimierz CIMOSZEWICZ
Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport
Lengyelország
Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
Ryszard CZARNECKI
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław DUDA
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Platforma Obywatelska
Anna FOTYGA
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Tomasz FRANKOWSKI
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Platforma Obywatelska
Andrzej HALICKI
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Platforma Obywatelska
Danuta Maria HÜBNER
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Platforma Obywatelska
Patryk JAKI
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
Adam JARUBAS
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Polskie Stronnictwo Ludowe
Krzysztof JURGIEL
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław KALINOWSKI
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Polskie Stronnictwo Ludowe
Włodzimierz KARPIŃSKI
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Karol KARSKI
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Beata KEMPA
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Suwerenna Polska
Izabela-Helena KLOC
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Łukasz KOHUT
Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport
Lengyelország
Nowa Lewica
Ewa KOPACZ
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Platforma Obywatelska
Joanna KOPCIŃSKA
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Zdzisław KRASNODĘBSKI
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Elżbieta KRUK
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Ryszard Antoni LEGUTKO
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Janusz LEWANDOWSKI
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Platforma Obywatelska
Bogusław LIBERADZKI
Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport
Lengyelország
Nowa Lewica
Elżbieta Katarzyna ŁUKACIJEWSKA
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Platforma Obywatelska
Beata MAZUREK
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Leszek MILLER
Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport
Lengyelország
Andżelika Anna MOŻDŻANOWSKA
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Janina OCHOJSKA
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Jan OLBRYCHT
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Platforma Obywatelska
Witold PAHL
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport
Lengyelország
Platforma Obywatelska
Tomasz Piotr PORĘBA
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Elżbieta RAFALSKA
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Rafał ROMANOWSKI
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Bogdan RZOŃCA
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Jacek SARYUSZ-WOLSKI
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Sylwia SPUREK
Zöldek/Európai Szabad Szövetség képviselőcsoport
Lengyelország
Beata SZYDŁO
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Dominik TARCZYŃSKI
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Róża THUN UND HOHENSTEIN
Renew Europe képviselőcsoport
Lengyelország
Polska 2050
Grzegorz TOBISZOWSKI
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Witold Jan WASZCZYKOWSKI
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Jadwiga WIŚNIEWSKA
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Anna ZALEWSKA
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość
Kosma ZŁOTOWSKI
Európai Konzervatívok és Reformerek képviselőcsoport
Lengyelország
Prawo i Sprawiedliwość