Please fill this field
Ivars IJABS Ivars IJABS
Ivars IJABS

Gruppo Renew Europe

Membro

Lettonia - Attīstībai/Par! (Lettonia)

Data di nascita : , Riga

Home Ivars IJABS

Membro

ITRE
Commissione per l'industria, la ricerca e l'energia
D-US
Delegazione per le relazioni con gli Stati Uniti

Membro sostituto

ECON
Commissione per i problemi economici e monetari
IMCO
Commissione per il mercato interno e la protezione dei consumatori
DAND
Delegazione per le relazioni con i paesi della Comunità andina
DASE
Delegazione per le relazioni con i paesi del Sud-Est asiatico e l'Associazione delle nazioni del Sud-Est asiatico (ASEAN)
DLAT
Delegazione all'Assemblea parlamentare euro-latinoamericana

Ultime attività

Una rete di sicurezza per proteggere i beneficiari dei programmi dell'UE: elaborazione di un piano di emergenza del QFP (A9-0099/2020 - Jan Olbrycht, Margarida Marques) LV

13-05-2020
Dichiarazioni di voto scritte

Nākamā daudzgadu budžeta pieņemšanu nedrīkst atlikt bezgalīgi — tas ir jāpieņem nekavējoties. Lai gan Eiropas Parlaments apzinās nacionālo dalībvalstu izaicinājumus Covid-19 pandēmijas ietvaros, mēs aicinām Eiropas Komisiju tuvākajā laikā iesniegt priekšlikumus ES finansējuma nepārtrauktībai arī pēc 2020. gada.
Liela daļa ES iedzīvotāju un arī dalībvalstu infrastruktūras ir tieši atkarīgas no Eiropas Savienības budžeta finansējuma. Priekšlikumos ir jāparedz drošības tīkla izveidošana, lai līdz jaunā daudzgadu budžeta pieņemšanai turpinātos ES budžeta programmas un budžeta izdevumi būtu paredzami pārejas posmā.
Priekšlikumu apstiprināšana ļaus ES dalībvalstīm ne tikai vienoti cīnīties ar koronavīrusa radītajām sekām, bet arī veicinās dalībvalstu ekonomiku atveseļošanos pēc krīzes, negraujot kopējo bloka konkurētspēju globālā mērogā. Tāpat drošības tīkla izveidošana nodrošinās nepārtrauktus kohēzijas fonda tiešmaksājumus, kas neļaus palielināties dalībvalstu ekonomiskajai nevienlīdzībai.
Ar savu balsojumu es atbalstīju šīs rezolūcijas pieņemšanu.

Etichettatura dei pneumatici: consumo di carburante e altri parametri essenziali (A9-0094/2020 - Henna Virkkunen) LV

13-05-2020
Dichiarazioni di voto scritte

Eiropas Savienība (ES) ir vienmēr iestājusies par patērētāju tiesībām. Saskaņā ar šiem noteikumiem riepu ražotājiem tiek uzdots marķēt savu produktu, lai informētu pircēju par riepu energoefektivitāti, saķeri slapjā laikā un radīto trokšņu līmeni.
 
Šīs regulas mērķis ir mainīt patērētāju paradumus, kā arī samazināt riepu radīto vides piesārņojumu. Ceļa transportam veidojot 22 % CO2 emisiju ES, noteikumos paredzētās izmaiņas palīdzēs sasniegt Parīzes nolīgumā atrunātās valstu saistības.
 
Tāpat marķējumos norādītā informācija ļaus patērētājiem veikt pārdomātākus pirkumus. Augstāka riepu energoefektivitāte nozīmē arī mazāku degvielas patēriņu, kas savukārt samazina iedzīvotāju pārvietošanās izdevumus.
 
Es atbalstīju šo Eiropas Komisijas priekšlikumu, aizstāvot patērētāju intereses un iestājoties par tīrāku vidi mums apkārt.

Ivars IJABS
Ivars IJABS

Sul NEWSHUB del PE

Vai kādreiz darbināsim mašīnas ar no baktērijām iegūtu ūdeņradi? Kā zinātnieki atrod noderīgus mikroorganismus? Vai atjaunojamie enerģijas resursi patiešām ir videi draudzīgāki? Saruna podkāstā ar mikrobioloģi Ilzi Dimantu  https://t.co/I6CQwtlU48  @DelfiLV @SatoriLV

RT @mariademertzis: "If you had to meet an unexpected expense within a month, like a surgery or a funeral.... would you be able to rely on own resources". The graph shows % who answer no. Eurostat, EU-SILC. Check out our latest paper: @Bruegel_org @MartaDomnguezJ1 @A_Lusardi https://t.co/KMp2iEGWE8 

RT @RigasLaiks: "..izrādās, daudzi pamatjēdzieni pilnībā zaudē savu nozīmi, kad tos sāk izmantot praktiskajā politiskajā cīņā. “Rasisms” šeit ir klasisks piemērs." Jūlija komentāros Ivars @ijabs par rasismu un tiesībām uz jūtīgumu: https://t.co/5LBRZQexRq 

Per contattarci

Bruxelles

Strasbourg