Veuillez remplir ce champ
Daniel COHN-BENDIT Daniel COHN-BENDIT
Daniel COHN-BENDIT
Prancūzija

Gimimo data : , Montauban

4-oji Parlamento kadencija Daniel COHN-BENDIT

Frakcijos

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Žaliuju grupe Europos Parlamente - Narys

Nacionalinės partijos

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Bündnis 90/die Grünen (Vokietija)

Pirmininko pavaduotojas

  • 22-07-1994 / 16-11-1995 : Kulturos, jaunimo, švietimo ir žiniasklaidos komitetas

Narys

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Kulturos, jaunimo, švietimo ir žiniasklaidos komitetas
  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacija ryšiams su Magribo šalimis ir Arabijos Magribo sajunga
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija ryšiams su Magribo šalimis ir Arabijos Magribo sajunga
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Užsienio reikalu, saugumo ir gynybos politikos komitetas
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacija ryšiams su Magribo šalimis ir Arabijos Magribo sajunga
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Užsienio reikalu, saugumo ir gynybos politikos komitetas
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacija ryšiams su Magribo šalimis ir Arabijos Magribo sajunga
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacija ryšiams su Magribo šalimis ir Arabijos Magribo sajunga

Pavaduojantis narys

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Pilietiniu laisviu ir vidaus reikalu komitetas
  • 16-01-1997 / 21-01-1997 : Teisiniu reikalu ir pilieciu teisiu komitetas
  • 16-01-1997 / 19-11-1998 : Pilietiniu laisviu ir vidaus reikalu komitetas
  • 19-11-1998 / 19-07-1999 : Kulturos, jaunimo, švietimo ir žiniasklaidos komitetas