Please fill this field
Andrea CAROPPO Andrea CAROPPO
Andrea CAROPPO

Nepriklausomi nariai

Italija - Sud in Testa (Italija)

Gimimo data : , Poggiardo

9-oji Parlamento kadencija Andrea CAROPPO

Frakcijos

  • 02-07-2019 / 06-10-2020 : Identiteto ir demokratijos frakcija - Narys
  • 07-10-2020 ... : Nepriklausomi nariai

Nacionalinės partijos

  • 02-07-2019 / 06-10-2020 : Lega (Italija)
  • 07-10-2020 ... : Sud in Testa (Italija)

Narys

  • 02-07-2019 / 06-10-2020 : Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas
  • 02-07-2019 / 06-10-2020 : Delegacija ES ir Albanijos stabilizacijos ir asociacijos parlamentiniame komitete
  • 23-11-2020 ... : Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas

Pavaduojantis narys

  • 02-07-2019 / 06-10-2020 : Užimtumo ir socialinių reikalų komitetas
  • 02-07-2019 / 06-10-2020 : Teisės reikalų komitetas
  • 02-07-2019 / 06-10-2020 : Delegacija ES ir Juodkalnijos stabilizacijos ir asociacijos parlamentiniame komitete

Kontaktai

Bruxelles

Strasbourg