Please fill this field
Janusz LEWANDOWSKI Janusz LEWANDOWSKI
Janusz LEWANDOWSKI

Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija

Narys

Lenkija - Platforma Obywatelska (Lenkija)

Gimimo data : , Lublin

7-oji Parlamento kadencija Janusz LEWANDOWSKI

Frakcijos

  • 14-07-2009 / 09-02-2010 : Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) grupė - Narys

Nacionalinės partijos

  • 14-07-2009 / 09-02-2010 : Platforma Obywatelska (Lenkija)

Pirmininko pavaduotojas

  • 30-09-2009 / 09-02-2010 : Delegacija ryšiams su Japonija

Narys

  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Biudžeto komitetas
  • 16-09-2009 / 29-09-2009 : Delegacija ryšiams su Japonija

Pavaduojantis narys

  • 16-07-2009 / 09-02-2010 : Ekonomikos ir pinigų politikos komitetas
  • 16-09-2009 / 28-09-2009 : Delegacija ryšiams su MERCOSUR šalimis
  • 16-09-2009 / 28-09-2009 : Delegacija EURONEST parlamentinėje asamblėjoje
  • 29-09-2009 / 09-02-2010 : Delegacija ryšiams su Andų bendrijos šalimis

all-activities

Parlamentinis(-iai) klausimas(-ai)

Klausimus, į kuriuos atsakoma žodžiu ir dėl kurių diskutuojama, gali pateikti komitetas, frakcija ar ne mažiau kaip 5 proc. visų Parlamento narių. Adresatai – kitos ES institucijos. Pirmininkų sueiga nusprendžia, ar ir kokia tvarka klausimai įtraukiami į galutinį plenarinio posėdžio darbotvarkės projektą. Darbo tvarkos taisyklių 128 straipsnis

Pareiškimai

Originali pasirašyta deklaracija su nurodyta data archyvuojama Europos Parlamente.

Kontaktai

Bruxelles

Strasbourg