Prieiga prie puslapio turinio (spauskite „Enter“)
Tiesioginė prieiga prie kalbų meniu (spauskite „Enter“)
Tiesioginė prieiga prie paieškos meniu (spauskite „Enter“)
LT - lietuvių kalba
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Naujienos
Temos
EP nariai
Apie Parlamentą
Plenarinis posėdis
Komitetai
Delegacijos
Rinkimai
Kitos svetainės
Kitos svetainės
Naujienos
Temos
EP nariai
Apie Parlamentą
Plenarinis posėdis
Komitetai
Delegacijos
Rinkimai
Multimedia Centre
Pirmininko svetainė
Generalinis sekretoriatas
Think tank
EP Newshub
Jūsų paslaugoms
Vizitai
Legislative train
Sutartys ir dotacijos
Registras
Atvirųjų duomenų portalas
Ryšių biurai
EP nariai
Europos Parlamentas
Paieška
Paieška
Prašom užpildyti šį lauką
Europos Parlamentas
Paieška
Meniu
Pagrindinis puslapis
Paieška
Išplėstinė paieška
Ieškoti pagal frakciją
Ieškoti lentelėje
Visas sąrašas
Pradedantys / baigiantys kadenciją nariai
Pradedantys kadenciją Parlamento nariai
Baigiantys kadenciją Parlamento nariai
Padėjėjai
Žinynas
Ieškoti EP narių susitikimų
Etika ir skaidrumas
Apie Parlamento nariams taikomas taisykles
Apie jungtines grupes
Išplėstinė paieška
Pavardė
Frakcijos
Visos frakcijos
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcija
Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija
Frakcija „Renew Europe“
Žaliųjų frakcija/Europos laisvasis aljansas
Europos konservatorių ir reformuotojų frakcija
Identiteto ir demokratijos frakcija
Europos vieningųjų kairiųjų frakcija / Šiaurės šalių žalieji kairieji
Nepriklausomi nariai
Šalis
Visos valstybės
Belgija
Bulgarija
Čekija
Danija
Vokietija
Estija
Airija
Graikija
Ispanija
Prancūzija
Kroatija
Italija
Kipras
Latvija
Lietuva
Liuksemburgas
Vengrija
Malta
Nyderlandai
Austrija
Lenkija
Portugalija
Rumunija
Slovėnija
Slovakija
Suomija
Švedija
Rinkimų apygardos
Visos rinkimų apygardos
Politiniai organai
Visos institucijos
Komitetai
Delegacijos
Kiti organai
Komitetai ar delegacijos, priklausomai nuo ankstesnio laukelio
Visi
Paieška
Paieška
Rezultatai: 102
Atsiųsti PDF formatu
Atsiųsti XML formatu
Atidzhe ALIEVA-VELI
Frakcija „Renew Europe“
Bulgarija
Movement for Rights and Freedoms
Abir AL-SAHLANI
Frakcija „Renew Europe“
Švedija
Centerpartiet
Catherine AMALRIC
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Parti Radical
Barry ANDREWS
Frakcija „Renew Europe“
Airija
Fianna Fáil Party
Andrus ANSIP
Frakcija „Renew Europe“
Estija
Eesti Reformierakond
Petras AUŠTREVIČIUS
Frakcija „Renew Europe“
Lietuva
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Malik AZMANI
Frakcija „Renew Europe“
Nyderlandai
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
José Ramón BAUZÁ DÍAZ
Frakcija „Renew Europe“
Ispanija
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Stéphane BIJOUX
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
La République en marche
Izaskun BILBAO BARANDICA
Frakcija „Renew Europe“
Ispanija
Partido Nacionalista Vasco
Vlad-Marius BOTOŞ
Frakcija „Renew Europe“
Rumunija
Uniunea Salvați România
Gilles BOYER
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Horizons
Sylvie BRUNET
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Mouvement Démocrate
Jordi CAÑAS
Frakcija „Renew Europe“
Ispanija
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Pascal CANFIN
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Liste Renaissance
Fabio Massimo CASTALDO
Frakcija „Renew Europe“
Italija
Azione
Catherine CHABAUD
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Mouvement Démocrate
Dita CHARANZOVÁ
Frakcija „Renew Europe“
Čekija
Independent
Olivier CHASTEL
Frakcija „Renew Europe“
Belgija
Mouvement Réformateur
Asger CHRISTENSEN
Frakcija „Renew Europe“
Danija
Venstre, Danmarks Liberale Parti
Ilana CICUREL
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Liste Renaissance
Dacian CIOLOŞ
Frakcija „Renew Europe“
Rumunija
REPER
Katalin CSEH
Frakcija „Renew Europe“
Vengrija
Momentum
Nicola DANTI
Frakcija „Renew Europe“
Italija
Italia Viva – Il Centro
Jérémy DECERLE
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
LISTE L'EUROPE ENSEMBLE
Martina DLABAJOVÁ
Frakcija „Renew Europe“
Čekija
Independent
Anna Júlia DONÁTH
Frakcija „Renew Europe“
Vengrija
Momentum
Lucia ĎURIŠ NICHOLSONOVÁ
Frakcija „Renew Europe“
Slovakija
Independent
Engin EROGLU
Frakcija „Renew Europe“
Vokietija
Freie Wähler
Laurence FARRENG
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Mouvement Démocrate
Giuseppe FERRANDINO
Frakcija „Renew Europe“
Italija
Azione
Valter FLEGO
Frakcija „Renew Europe“
Kroatija
Istarski demokratski sabor - Dieta democratica istriana
Claudia GAMON
Frakcija „Renew Europe“
Austrija
NEOS – Das Neue Österreich
Vlad GHEORGHE
Frakcija „Renew Europe“
Rumunija
Independent
Andreas GLÜCK
Frakcija „Renew Europe“
Vokietija
Freie Demokratische Partei
Charles GOERENS
Frakcija „Renew Europe“
Liuksemburgas
Parti démocratique
Sandro GOZI
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Liste Renaissance
Bart GROOTHUIS
Frakcija „Renew Europe“
Nyderlandai
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Klemen GROŠELJ
Frakcija „Renew Europe“
Slovėnija
GS
Christophe GRUDLER
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Mouvement Démocrate
Bernard GUETTA
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Liste Renaissance
Svenja HAHN
Frakcija „Renew Europe“
Vokietija
Freie Demokratische Partei
Valérie HAYER
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Renaissance
Martin HLAVÁČEK
Frakcija „Renew Europe“
Čekija
ANO 2011
Martin HOJSÍK
Frakcija „Renew Europe“
Slovakija
Progresívne Slovensko
Jan HUITEMA
Frakcija „Renew Europe“
Nyderlandai
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Ivars IJABS
Frakcija „Renew Europe“
Latvija
Attīstībai/Par!
Sophia IN 'T VELD
Frakcija „Renew Europe“
Nyderlandai
Independent
Irena JOVEVA
Frakcija „Renew Europe“
Slovėnija
GS
Pierre KARLESKIND
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
La République en marche
Karin KARLSBRO
Frakcija „Renew Europe“
Švedija
Liberalerna
Elsi KATAINEN
Frakcija „Renew Europe“
Suomija
Suomen Keskusta
Michael KAUCH
Frakcija „Renew Europe“
Vokietija
Freie Demokratische Partei
Billy KELLEHER
Frakcija „Renew Europe“
Airija
Fianna Fáil Party
Fabienne KELLER
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Agir - La Droite constructive
Ondřej KNOTEK
Frakcija „Renew Europe“
Čekija
ANO 2011
Moritz KÖRNER
Frakcija „Renew Europe“
Vokietija
Freie Demokratische Partei
Ondřej KOVAŘÍK
Frakcija „Renew Europe“
Čekija
ANO 2011
Georgios KYRTSOS
Frakcija „Renew Europe“
Graikija
Independent
Ilhan KYUCHYUK
Frakcija „Renew Europe“
Bulgarija
Movement for Rights and Freedoms
Guy LAVOCAT
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Renaissance
Nathalie LOISEAU
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Liste Renaissance
Morten LØKKEGAARD
Frakcija „Renew Europe“
Danija
Venstre, Danmarks Liberale Parti
Bergur Løkke RASMUSSEN
Frakcija „Renew Europe“
Danija
MODERATERNE
Karen MELCHIOR
Frakcija „Renew Europe“
Danija
Independent
Jozef MIHÁL
Frakcija „Renew Europe“
Slovakija
Independent
Iskra MIHAYLOVA
Frakcija „Renew Europe“
Bulgarija
Movement for Rights and Freedoms
Alin MITUȚA
Frakcija „Renew Europe“
Rumunija
REPER
Ulrike MÜLLER
Frakcija „Renew Europe“
Vokietija
Freie Wähler
Caroline NAGTEGAAL
Frakcija „Renew Europe“
Nyderlandai
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Javier NART
Frakcija „Renew Europe“
Ispanija
Independiente
Jan-Christoph OETJEN
Frakcija „Renew Europe“
Vokietija
Freie Demokratische Partei
Max ORVILLE
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Mouvement Démocrate
Urmas PAET
Frakcija „Renew Europe“
Estija
Eesti Reformierakond
Maite PAGAZAURTUNDÚA
Frakcija „Renew Europe“
Ispanija
Delegación Ciudadanos Europeos
Mauri PEKKARINEN
Frakcija „Renew Europe“
Suomija
Suomen Keskusta
Morten PETERSEN
Frakcija „Renew Europe“
Danija
Det Radikale Venstre
Dragoş PÎSLARU
Frakcija „Renew Europe“
Rumunija
REPER
Eva Maria POPTCHEVA
Frakcija „Renew Europe“
Ispanija
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Erik POULSEN
Frakcija „Renew Europe“
Danija
Venstre, Danmarks Liberale Parti
Samira RAFAELA
Frakcija „Renew Europe“
Nyderlandai
Democraten 66
Frédérique RIES
Frakcija „Renew Europe“
Belgija
Mouvement Réformateur
Catharina RINZEMA
Frakcija „Renew Europe“
Nyderlandai
Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Dominique RIQUET
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Mouvement Radical Social-Libéral
María Soraya RODRÍGUEZ RAMOS
Frakcija „Renew Europe“
Ispanija
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Monica SEMEDO
Frakcija „Renew Europe“
Liuksemburgas
Fokus
Susana SOLÍS PÉREZ
Frakcija „Renew Europe“
Ispanija
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Ramona STRUGARIU
Frakcija „Renew Europe“
Rumunija
REPER
Róża THUN UND HOHENSTEIN
Frakcija „Renew Europe“
Lenkija
Polska 2050
Irène TOLLERET
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Liste Renaissance
Jana TOOM
Frakcija „Renew Europe“
Estija
Eesti Keskerakond
Nils TORVALDS
Frakcija „Renew Europe“
Suomija
Svenska folkpartiet
Dragoş TUDORACHE
Frakcija „Renew Europe“
Rumunija
REPER
Hilde VAUTMANS
Frakcija „Renew Europe“
Belgija
Open Vlaamse Liberalen en Democraten
Marie-Pierre VEDRENNE
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Mouvement Démocrate
Guy VERHOFSTADT
Frakcija „Renew Europe“
Belgija
Open Vlaamse Liberalen en Democraten
Adrián VÁZQUEZ LÁZARA
Frakcija „Renew Europe“
Ispanija
Ciudadanos – Partido de la Ciudadanía
Emma WIESNER
Frakcija „Renew Europe“
Švedija
Centerpartiet
Michal WIEZIK
Frakcija „Renew Europe“
Slovakija
Progresívne Slovensko
Salima YENBOU
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Renaissance
Stéphanie YON-COURTIN
Frakcija „Renew Europe“
Prancūzija
Liste Renaissance
Marco ZULLO
Frakcija „Renew Europe“
Italija
Independent