Bernd LANGE : 4. sasaukums 

Politiskās grupas 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Eiropas Sociālistu partijas grupa - Loceklis

Partejiskā piederība attiecīgā valstī 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Vācija)

Priekšsēdētāja vietnieks 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Petijumu, tehnologiskas attistibas un energijas komisija

Biedrs 

  • 21-07-1994 / 30-09-1994 : Budžeta kontroles komisija
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Petijumu, tehnologiskas attistibas un energijas komisija
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija attiecibam ar Dienvidafriku
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija attiecibam ar Dienvidafriku

Aizstājējs 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Vides, sabiedribas veselibas un pateretaju aizsardzibas komisija
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacija attiecibam ar Dienvidafriku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Vides, sabiedribas veselibas un pateretaju aizsardzibas komisija
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacija attiecibam ar Dienvidafriku
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacija attiecibam ar Dienvidafriku

Kontakti