Please fill this field
Traian BĂSESCU Traian BĂSESCU
Traian BĂSESCU

Eiropas Tautas partijas (Kristīgie demokrāti) grupa

Loceklis

Rumānija - Partidul Mișcarea Populară (Rumānija)

Dzimšanas gads : , Basarabi

CV Traian BĂSESCU

Oriģinālvalodas versija : RO


CV   (par publicēto informāciju ir atbildīgs pats deputāts)

Atjaunināts 09/07/2020

Izglītība (kvalifikācijas un diplomi)

  • 08/08/1976 : Jūrniecības akadēmijas “Mircea Cel Bătrân” Kuģniecības fakultātes absolvents

Profesionālā darbība

  • 01/11/1989 : civilās kuģniecības galvenais inspektors
  • 16/07/1981 : tālsatiksmes navigācijas kapteinis
  • 01/03/1979 : klāja virsnieks (I pakāpe)
  • 01/03/1978 : klāja virsnieks (II pakāpe)
  • 27/08/1976 : klāja virsnieks (III pakāpe) – NAVROM, Konstanca

Politiskā darbība

Pienākumi vietējo pašvaldību iestādēs

  • 2000-2004 : Bukarestes municipijas mērs

Amati valsts parlamentā

  • 12/2016-06/2019 : senators Rumānijas parlamentā
  • 11/1996-06/2000 : Rumānijas parlamenta (deputātu palātas) deputāts
  • 10/1992-04/1996 : Rumānijas parlamenta (deputātu palātas) deputāts

Amati valsts valdībā

  • 2000-2014 : Rumānijas prezidents (otrais pilnvaru termiņš)
  • 2004-2009 : Rumānijas prezidents
  • 04/1998-06/2000 : satiksmes ministrs
  • 12/1996-02/1998 : satiksmes ministrs
  • 1991-1992 : satiksmes ministrs
  • 1990-1991 : Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks

Kontakti

Bruxelles

Strasbourg