Please fill this field
Andris AMERIKS Andris AMERIKS
Andris AMERIKS

Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa

Loceklis

Latvija - Gods kalpot Rīgai (Latvija)

Dzimšanas gads : , Riga

Sākums Andris AMERIKS

Priekšsēdētāja vietnieks

TRAN
Transporta un tūrisma komiteja
DCAS
Delegācija ES un Kazahstānas, ES un Kirgizstānas, ES un Uzbekistānas, ES un Tadžikistānas parlamentārās sadarbības komitejās, kā arī attiecībām ar Turkmenistānu un Mongoliju

Loceklis

PETI
Lūgumrakstu komiteja

Aizstājējs

ITRE
Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja
D-RU
Delegācija ES un Krievijas parlamentārās sadarbības komitejā

Deputāta darbība pēdējā laikā

ATZINUMS par savienojamību un ES un Āzijas attiecībām

02-12-2020 TRAN_AD(2020)657369 PE657.369v02-00 TRAN
Atzinumi, kas sagatavoti, pildot ēnu atzinuma sagatavotāja pienākumus
Angel DZHAMBAZKI

Kopējā lauksaimniecības politika — atbalsts stratēģiskajiem plāniem, kuri dalībvalstīm jāizstrādā un kurus finansē no ELGF un ELFLA (A8-0200/2019 - Peter Jahr)

23-10-2020
Rakstiski balsojumu skaidrojumi

. – Atbalstīju šo regulu, jo uzskatu, ka lauksaimniecībai ES jābūt taisnīgai, elastīgai attiecībā uz krīzes pārvarēšanu un videi nekaitīgai.
Jaunās KLP ietvaros lielāku atbalstu gūs mazie un vidējie lauksaimniecības uzņēmēji, tai pat laikā tiks stingrāk kontrolēti vides un dzīvnieku labturības noteikumi, kas nepieciešams ES lauksaimniecības attīstībai pareizajā un videi draudzīgajā virzienā.

Eiropas izglītības nākotne saistībā ar Covid-19 (B9-0338/2020)

21-10-2020
Rakstiski balsojumu skaidrojumi

. – Balsoju “par” šo rezolūciju, jo Eiropas Komisijai ir jāpiedāvā plāns, kā Covid-19 pandēmijas laikā saglabāt ikviena skolēna piekļuvi izglītībai. Kā redzams pēdējos statistikas datos, atsevišķās ES dalībvalstīs līdz pat 32 % skolēnu pavasarī nevarēja piedalīties mācībās, jo nav bijis pieejams internets vai nepieciešamais aprīkojums. Ar šo rezolūciju Eiropas Parlaments aicina Eiropas Komisiju nekavējoties nākt klajā ar plānu, kā šo situāciju atrisināt.

Andris AMERIKS
Andris AMERIKS

Vietnē “EP Newshub”

RT @EP_Riga: 🗺 Trešdien, 20. janvārī, 10:00 tiešsaistes diskusija ar EP Transporta un tūrisma komitejas deputātiem @AndrisAmeriks un @robertszile par situāciju ES tūrisma un transporta nozarēs. Reģistrācija: https://t.co/UrYfocwq9T  Plašāk: https://t.co/KLrYembIn6  https://t.co/c03zGnTfWJ 

Kontakti

Bruxelles

Strasbourg