Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR : it-Disa leġiżlatura 

Gruppi politiċi 

  • 02-07-2019 ... : Grupp tal-Alleanza Progressiva tas-Soċjalisti u d-Demokratiċi fil-Parlament Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 02-07-2019 ... : Partido Socialista Obrero Español (Spanja)

President 

  • 10-07-2019 ... : Kumitat għal-Libertajiet Ċivili, il-Ġustizzja u l-Intern

Membri 

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Kumitat għal-Libertajiet Ċivili, il-Ġustizzja u l-Intern
  • 02-07-2019 ... : Delegazzjoni għall-Assemblea Parlamentari Konġunta AKP-UE
  • 10-07-2019 ... : Konferenza tal-Presidenti tal-Kumitati

Sostitut 

  • 02-07-2019 / 04-07-2019 : Kumitat għall-Affarijiet Legali
  • 02-07-2019 ... : Kumitat għall-Affarijiet Kostituzzjonali
  • 05-07-2019 ... : Kumitat għall-Iżvilupp
  • 08-10-2019 ... : Delegazzjoni għar-relazzjonijiet mal-pajjiżi tal-Maxreq

Kuntatt