Please fill this field
Gianfranco AMENDOLA Gianfranco AMENDOLA
Gianfranco AMENDOLA
Italië

Geboortedatum : , Roma

3de zittingsperiode Gianfranco AMENDOLA

Fracties

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Lid

National parties

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Verdi Europa (Italië)

Ondervoorzitter

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Leden

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN en de Republiek Korea (AIPO)
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland

Plaatsvervanger

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
  • 31-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada