Please fill this field
Giorgio ALMIRANTE Giorgio ALMIRANTE
Giorgio ALMIRANTE
Italië

Geboortedatum : , Salsomaggiore (Parma)

Overlijdensdatum :

1ste zittingsperiode Giorgio ALMIRANTE

Fracties

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Niet-ingeschrevenen

National parties

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Italië)

Leden

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met de Commissie van parlementsleden uit de EVA-landen