Please fill this field
Rudi ARNDT Rudi ARNDT
Rudi ARNDT
Duitsland

Geboortedatum : , Wiesbaden

1ste zittingsperiode Rudi ARNDT

Fracties

  • 17-07-1979 / 09-12-1979 : Socialistische Fractie - Lid
  • 10-12-1979 / 23-07-1984 : Socialistische Fractie - Ondervoorzitter

National parties

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Duitsland)

Leden

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Begrotingscommissie
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland