Please fill this field
Dario ANTONIOZZI Dario ANTONIOZZI
Dario ANTONIOZZI
Italië

Geboortedatum : , Rieti

1ste zittingsperiode Dario ANTONIOZZI

Fracties

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Italië)

Leden

  • 19-07-1979 / 12-02-1981 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 19-07-1979 / 20-01-1982 : Commissie voor begrontingscontrole
  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Politieke Commissie
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Commissie institutionele zaken
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada