Please fill this field
Jochen van AERSSEN Jochen van AERSSEN
Jochen van AERSSEN
Duitsland

Geboortedatum : , Kevelaer

2de zittingsperiode Jochen van AERSSEN

Fracties

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Duitsland)

Ondervoorzitter

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie externe economische betrekkingen

Leden

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie externe economische betrekkingen

Plaatsvervanger

  • 26-07-1984 / 07-11-1985 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 08-11-1985 / 01-05-1986 : Commissie jeugd, cultuur, jeugd, onderwijs, vorlichting en sport
  • 02-05-1986 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking