Please fill this field
Evin INCIR Evin INCIR
Evin INCIR

Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten in het Europees Parlement

Lid

Zweden - Arbetarepartiet- Socialdemokraterna (Zweden)

Geboortedatum : , Diyarbakir

9e zittingsperiode Evin INCIR

Fracties

  • 02-07-2019 ... : Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten in het Europees Parlement - Lid

National parties

  • 02-07-2019 ... : Arbetarepartiet- Socialdemokraterna (Zweden)

Ondervoorzitter

  • 26-09-2019 ... : Delegatie voor de betrekkingen met Palestina

Leden

  • 02-07-2019 ... : Commissie burgerlijke vrijheden, justitie en binnenlandse zaken
  • 02-07-2019 ... : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Turkije
  • 18-09-2019 / 25-09-2019 : Delegatie voor de betrekkingen met Palestina

Plaatsvervanger

  • 02-07-2019 / 17-09-2019 : Delegatie voor de betrekkingen met Palestina
  • 02-07-2019 ... : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 02-07-2019 ... : Delegatie in de Parlementaire Vergadering van de Unie voor het Middellandse Zeegebied
  • 10-02-2020 ... : Commissie buitenlandse zaken

Contact

Bruxelles

Strasbourg