Please fill this field
Karoline EDTSTADLER Karoline EDTSTADLER
Karoline EDTSTADLER
Oostenrijk

9e zittingsperiode Karoline EDTSTADLER

Fracties

  • 02-07-2019 / 06-01-2020 : Fractie van de Europese Volkspartij (christendemocraten) - Lid

National parties

  • 02-07-2019 / 06-01-2020 : Österreichische Volkspartei (Oostenrijk)

Voorzitter

  • 09-10-2019 / 06-01-2020 : Delegatie voor de betrekkingen met het Koreaanse schiereiland

Ondervoorzitter

  • 10-07-2019 / 06-01-2020 : Subcommissie mensenrechten

Leden

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Subcommissie mensenrechten
  • 02-07-2019 / 08-10-2019 : Delegatie voor de betrekkingen met het Koreaanse schiereiland
  • 02-07-2019 / 06-01-2020 : Commissie burgerlijke vrijheden, justitie en binnenlandse zaken
  • 09-10-2019 / 06-01-2020 : Conferentie van delegatievoorzitters

Plaatsvervanger

  • 02-07-2019 / 07-07-2019 : Commissie constitutionele zaken
  • 02-07-2019 / 06-01-2020 : Commissie juridische zaken
  • 02-07-2019 / 06-01-2020 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
  • 08-07-2019 / 06-01-2020 : Commissie buitenlandse zaken

Hoofdactiviteiten van het Europees Parlement

Bijdragen aan plenaire debatten

Toespraken tijdens de plenaire vergadering en schriftelijke verklaringen met betrekking tot plenaire debatten. Artikel 204 en artikel 171, lid 11, van het Reglement

Verklaringen

Originele, door het Europees Parlement gearchiveerde, ondertekende/gedateerde verklaring.