Please fill this field
Philippe de VILLIERS Philippe de VILLIERS
Philippe de VILLIERS
Frankrijk

Geboortedatum : , Boulogne (Vendée)

4de zittingsperiode Philippe de VILLIERS

Fracties

  • 19-07-1994 / 10-11-1996 : Fractie Europa van Nationale Staten (Coördinatiegroep) - Lid
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : Niet-ingeschrevenen
  • 13-01-1997 / 15-06-1997 : Fractie van onafhankelijken voor het Europa van de Nationale Staten - Lid

National parties

  • 19-07-1994 / 15-06-1997 : Union pour la démocratie française - Parti républicain (Frankrijk)

Leden

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Midden-Azië en Mongolië
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Midden-Azië en Mongolië
  • 16-01-1997 / 15-06-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken

Plaatsvervanger

  • 21-07-1994 / 14-05-1996 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming