Miguel ARIAS CAÑETE Miguel ARIAS CAÑETE
Miguel ARIAS CAÑETE
Hiszpania

Data urodzenia : , Madrid

Ósma kadencja Parlamentu Miguel ARIAS CAÑETE

Grupy polityczne

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Partido Popular (Hiszpania)

Deputowani

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Komisja Kontroli Budżetowej
  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Komisja Rybołówstwa
  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE

Zastępstwo

  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegacja do spraw stosunków z Republiką Południowej Afryki

Główne działania parlamentarne

Wkład do debat parlamentarnych

Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 204art. 171 ust. 11 Regulaminu

Kodeks wizowy (debata) EN

17-04-2019 P8_CRE-REV(2019)04-17(3-437-0000)

Normy emisji CO2 dla nowych pojazdów ciężkich (debata) EN

17-04-2019 P8_CRE-REV(2019)04-17(3-574-0000)

Normy emisji CO2 dla nowych pojazdów ciężkich (debata) EN

17-04-2019 P8_CRE-REV(2019)04-17(3-598-0000)

Oświadczenia

Oryginał podpisanego/ datowanego oświadczenia zarchiwizowany przez Parlament Europejski.