Lionel JOSPIN Lionel JOSPIN
Lionel JOSPIN
Francja

Data urodzenia : , Meudon (Hauts-de Seine)

Druga kadencja Parlamentu Lionel JOSPIN

Grupy polityczne

  • 24-07-1984 / 12-05-1988 : Grupa Socjalistów - Członek

Partie krajowe

  • 24-07-1984 / 12-05-1988 : Parti socialiste (Francja)

Deputowani

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
  • 21-01-1987 / 12-05-1988 : Komisja ds. Kwestii Politycznych

Zastępstwo

  • 26-07-1984 / 11-09-1984 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 21-01-1987 / 12-05-1988 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy