Rika M.R. DE BACKER-VAN OCKEN Rika M.R. DE BACKER-VAN OCKEN
Rika M.R. DE BACKER-VAN OCKEN
Belgia

Data urodzenia : , Antwerpen

Druga kadencja Parlamentu Rika M.R. DE BACKER-VAN OCKEN

Grupy polityczne

  • 24-07-1984 / 10-02-1985 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini
  • 11-02-1985 / 24-07-1989 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini prezydium

Partie krajowe

  • 24-07-1984 / 31-12-1984 : Christelijke Volkspartij (Europese Volkspartij) (Belgia)
  • 01-01-1985 / 24-07-1989 : Christelijke Volkspartij (Belgia)

Deputowani

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Praw Kobiet
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Komisja ds. Praw Kobiet

Zastępstwo

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Komisja ds. Weryfikacji Mandatów