Stéphane SÉJOURNÉ Stéphane SÉJOURNÉ
Stéphane SÉJOURNÉ

Grupa Renew Europe

Członek

Francja - La République en marche (Francja)

Data urodzenia : , Versailles

Dziewiąta kadencja parlamentarna Stéphane SÉJOURNÉ

Grupy polityczne

  • 02-07-2019 ... : Grupa Renew Europe - Członek

Partie krajowe

  • 02-07-2019 ... : La République en marche (Francja)

Przewodniczący

  • 26-09-2019 ... : Delegacja do spraw stosunków z Mercosurem

Deputowani

  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Delegacja do spraw stosunków z Mercosurem
  • 02-07-2019 ... : Komisja Prawna
  • 02-07-2019 ... : Delegacja do Europejsko-Latynoamerykańskiego Zgromadzenia Parlamentarnego
  • 26-09-2019 ... : Konferencja Przewodniczących Delegacji
  • 14-09-2020 ... : Komisja Specjalna ds. Sztucznej Inteligencji w Epoce Cyfrowej

Zastępstwo

  • 02-07-2019 ... : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 02-07-2019 ... : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Meksyk

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg