Stéphane BIJOUX Stéphane BIJOUX
Stéphane BIJOUX

Grupa Renew Europe

Członek

Francja - La République en marche (Francja)

Data urodzenia : , Saint-Denis (Reunion)

Dziewiąta kadencja parlamentarna Stéphane BIJOUX

Grupy polityczne

  • 02-07-2019 ... : Grupa Renew Europe - Członek

Partie krajowe

  • 02-07-2019 ... : La République en marche (Francja)

Przewodniczący

  • 17-10-2019 ... : Delegacja do Komisji Parlamentarnej CARIFORUM–UE

Deputowani

  • 02-07-2019 / 16-10-2019 : Delegacja do Komisji Parlamentarnej CARIFORUM–UE
  • 02-07-2019 ... : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 17-10-2019 ... : Konferencja Przewodniczących Delegacji
  • 09-03-2020 ... : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE

Zastępstwo

  • 02-07-2019 / 08-03-2020 : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE
  • 02-07-2019 ... : Komisja Rozwoju
  • 13-07-2019 ... : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg