Giuliano PISAPIA Giuliano PISAPIA
Giuliano PISAPIA

Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim

Członek

Włochy - Independent (Włochy)

Data urodzenia : , Milano

Dziewiąta kadencja parlamentarna Giuliano PISAPIA

Grupy polityczne

  • 02-07-2019 ... : Grupa Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe

  • 02-07-2019 / 03-07-2019 : Partito Democratico (Włochy)
  • 04-07-2019 ... : Independent (Włochy)

Wiceprzewodniczący

  • 03-09-2019 ... : Komisja Spraw Konstytucyjnych

Deputowani

  • 02-07-2019 / 03-07-2019 : Podkomisja Praw Człowieka
  • 02-07-2019 / 02-09-2019 : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 02-07-2019 ... : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 02-07-2019 ... : Delegacja do spraw Stosunków z Palestyną

Zastępstwo

  • 02-07-2019 ... : Delegacja do spraw stosunków z państwami Azji Południowo-Wschodniej i Stowarzyszeniem Państw Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN)
  • 02-07-2019 ... : Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Unii dla Śródziemnomorza
  • 04-07-2019 ... : Podkomisja Praw Człowieka
  • 08-07-2019 ... : Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych
  • 14-09-2020 ... : Komisja Specjalna ds. Obcych Ingerencji we Wszystkie Procesy Demokratyczne w Unii Europejskiej, w tym Dezinformacji

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg