Pirjo RUSANEN Pirjo RUSANEN
Pirjo RUSANEN
Finlandia

Data urodzenia : , Mikkeli

Czwarta kadencja Parlamentu Pirjo RUSANEN

Grupy polityczne

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członkini

Partie krajowe

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Kansallinen Kokoomus (Finlandia)

Deputowani

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegacja ds. stosunków z Estonia, Litwa i Lotwa
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja ds. Polityki Regionalnej
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegacja ds. stosunków z Estonia, Litwa i Lotwa
  • 11-10-1995 / 10-11-1996 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowacja

Zastępstwo

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Komisja Budzetowa
  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : Tymczasowa Komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu
  • 18-07-1996 / 10-11-1996 : Tymczasowa komisja ds. Dochodzenia w Sprawie Wspólnotowego Systemu Tranzytu