Andrzej Zbigniew LEPPER Andrzej Zbigniew LEPPER
Andrzej Zbigniew LEPPER
Polska

Data urodzenia : , Stowęcinie

Piąta kadencja Parlamentu Andrzej Zbigniew LEPPER

Grupy polityczne

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Niezrzeszeni
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Niezrzeszeni

Partie krajowe

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Samoobrona RP (Polska)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Samoobrona RP (Polska)

Deputowani

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych

Obserwator

  • 03-07-2003 / 30-04-2004 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych

all-activities

Wkład do debat parlamentarnych

Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 204art. 171 ust. 11 Regulaminu