Harry A.C.M. NOTENBOOM Harry A.C.M. NOTENBOOM
Harry A.C.M. NOTENBOOM
Holandia

Data urodzenia : , Roosendaal

Pierwsza kadencja Parlamentu Harry A.C.M. NOTENBOOM

Grupy polityczne

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrzescijanscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christen Democratisch Appèl (Holandia)

Wiceprzewodniczący

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Komisja Budzetowa

Deputowani

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacja ds. stosunków ze Stanami Zjednoczonymi