Please fill this field
Marcel KOLAJA Marcel KOLAJA
Marcel KOLAJA

Skupina zelených/Európska slobodná aliancia

Člen

Česko - PIRÁTI (Česko)

Dátum narodenia : , Moravská Třebová

9. volebné obdobie Marcel KOLAJA

Politické skupiny

  • 02-07-2019 ... : Skupina zelených/Európska slobodná aliancia - Člen

Národné strany

  • 02-07-2019 ... : PIRÁTI (Česko)

Podpredseda

  • 02-07-2019 ... : Európsky parlament 

Člen

  • 02-07-2019 / 11-02-2020 : Delegácia pre vzťahy s Indiou
  • 02-07-2019 ... : Predsedníctvo Európskeho parlamentu
  • 02-07-2019 ... : Výbor pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa
  • 12-02-2020 ... : Delegácia pre vzťahy so Spojenými štátmi americkými

Náhradník

  • 02-07-2019 / 11-02-2020 : Delegácia pre vzťahy so Spojenými štátmi americkými
  • 02-07-2019 ... : Výbor pre kultúru a vzdelávanie
  • 12-02-2020 ... : Delegácia pre vzťahy s Indiou
  • 14-09-2020 ... : Osobitný výbor pre umelú inteligenciu v digitálnom veku

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg