Please fill this field
Dan-Ştefan MOTREANU Dan-Ştefan MOTREANU
Dan-Ştefan MOTREANU

Poslanecký klub Európskej ľudovej strany (Kresťanských demokratov)

Člen

Rumunsko - Partidul Naţional Liberal (Rumunsko)

Dátum narodenia : , Orastie

9. volebné obdobie Dan-Ştefan MOTREANU

Politické skupiny

  • 02-07-2019 ... : Poslanecký klub Európskej ľudovej strany (Kresťanských demokratov) - Člen

Národné strany

  • 02-07-2019 ... : Partidul Naţional Liberal (Rumunsko)

Podpredseda

  • 18-02-2020 ... : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín

Člen

  • 02-07-2019 ... : Výbor pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa
  • 02-07-2019 ... : Delegácia pri Spoločnom parlamentnom výbore EÚ – Čile
  • 02-07-2019 ... : Delegácia pri Euro-latinskoamerickom parlamentnom zhromaždení
  • 28-11-2019 / 17-02-2020 : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín
  • 19-06-2020 ... : Vyšetrovací výbor pre ochranu zvierat počas prepravy

Náhradník

  • 02-07-2019 / 17-12-2019 : Výbor pre kultúru a vzdelávanie
  • 02-07-2019 ... : Výbor pre poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
  • 02-07-2019 ... : Delegácia pre vzťahy s Japonskom

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg