Please fill this field
Lívia JÁRÓKA Lívia JÁRÓKA
Lívia JÁRÓKA

Poslanecký klub Európskej ľudovej strany (Kresťanských demokratov)

Členka

Maďarsko - Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Kereszténydemokrata Néppárt (Maďarsko)

Dátum narodenia : , Tata

9. volebné obdobie Lívia JÁRÓKA

Politické skupiny

  • 02-07-2019 ... : Poslanecký klub Európskej ľudovej strany (Kresťanských demokratov) - Členka

Národné strany

  • 02-07-2019 ... : Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Kereszténydemokrata Néppárt (Maďarsko)

Podpredsedníčka

  • 02-07-2019 ... : Európsky parlament 

Člen

  • 02-07-2019 ... : Predsedníctvo Európskeho parlamentu
  • 02-07-2019 ... : Výbor pre práva žien a rodovú rovnosť
  • 02-07-2019 ... : Delegácia pre vzťahy s Panafrickým parlamentom
  • 11-02-2020 ... : Výbor pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci

Náhradníčka

  • 02-07-2019 / 09-02-2020 : Výbor pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci
  • 14-09-2020 ... : Osobitný výbor pre boj proti rakovine

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg