Please fill this field
Miriam DALLI Miriam DALLI
Miriam DALLI

Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu

Podpredsednica

Malta - Partit Laburista (Malta)

Datum rojstva : , St. Julian's

9. zakonodajno obdobje Miriam DALLI

Politične skupine

  • 02-07-2019 ... : Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu - Podpredsednica

Nacionalne stranke

  • 02-07-2019 ... : Partit Laburista (Malta)

Poslanci

  • 02-07-2019 / 03-07-2019 : Odbor za industrijo, raziskave in energetiko
  • 02-07-2019 ... : Odbor za okolje, javno zdravje in varnost hrane
  • 12-02-2020 ... : Delegacija v parlamentarnem odboru Cariforum-EU
  • 10-03-2020 ... : Delegacija za odnose s Korejskim polotokom

Namestnica

  • 02-07-2019 ... : Delegacija za odnose z državami Mašreka
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri parlamentarni skupščini Unije za Sredozemlje
  • 08-07-2019 ... : Odbor za državljanske svoboščine, pravosodje in notranje zadeve
  • 10-02-2020 ... : Odbor za industrijo, raziskave in energetiko

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg