Please fill this field
Siegbert ALBER Siegbert ALBER
Siegbert ALBER
Nemčija

Datum rojstva : , Hechingen (Hohenzollern)

Prvi parlamentarni mandat Siegbert ALBER

Politične skupine

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Član
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Podpredsednik

Nacionalne stranke

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Nemčija)

Podpredsednik

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Odbor za okolje, javno zdravje in potrošniško politiko

Poslanci

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Odbor za proračunski nadzor
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Odbor za okolje, javno zdravje in potrošniško politiko
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegacija za odnose z državami Bližnjega vzhoda (Mashreq)