Please fill this field
Giuseppe FERRANDINO Giuseppe FERRANDINO
Giuseppe FERRANDINO

Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu

Član

Italija - Partito Democratico (Italija)

Datum rojstva : , Ischia (NA)

9. zakonodajno obdobje Giuseppe FERRANDINO

Politične skupine

  • 02-07-2019 ... : Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu - Član

Nacionalne stranke

  • 02-07-2019 ... : Partito Democratico (Italija)

Podpredsednik

  • 10-07-2019 ... : Odbor za ribištvo

Poslanci

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Odbor za ribištvo
  • 02-07-2019 ... : Odbor za promet in turizem
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri stabilizacijsko-pridružitvenem parlamentarnem odboru EU-Albanija

Namestnik

  • 02-07-2019 ... : Odbor za kmetijstvo in razvoj podeželja
  • 02-07-2019 ... : Delegacija za odnose z Bosno in Hercegovino ter Kosovom
  • 10-02-2020 ... : Odbor za ekonomske in monetarne zadeve

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg