Roman HAIDER
Roman HAIDER

Skupina Identiteta in demokracija

Član

Avstrija - Freiheitliche Partei Österreichs (Avstrija)

Datum rojstva : , Grieskirchen

9. zakonodajno obdobje Roman HAIDER

Politične skupine

  • 02-07-2019 ... : Skupina Identiteta in demokracija - Član

Nacionalne stranke

  • 02-07-2019 ... : Freiheitliche Partei Österreichs (Avstrija)

Poslanci

  • 02-07-2019 / 15-09-2019 : Delegacija pri Evro-latinskoameriški parlamentarni skupščini
  • 02-07-2019 / 19-01-2022 : Odbor za mednarodno trgovino
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri parlamentarni skupščini Euronest
  • 18-09-2019 ... : Delegacija pri parlamentarnem partnerskem odboru EU-Armenija, pri odboru za parlamentarno sodelovanje EU-Azerbajdžan ter pri pridružitvenem parlamentarnem odboru EU-Gruzija
  • 20-01-2022 ... : Odbor za mednarodno trgovino
  • 17-02-2022 ... : Delegacija za odnose z Južno Afriko
  • 23-03-2022 ... : Pododbor za davčne zadeve

Namestnik

  • 02-07-2019 / 19-01-2022 : Odbor za zunanje zadeve
  • 02-07-2019 / 19-01-2022 : Odbor za promet in turizem
  • 02-07-2019 / 16-02-2022 : Delegacija za odnose z Južno Afriko
  • 02-07-2019 ... : Delegacija za severno sodelovanje in odnose s Švico in Norveško ter delegacija v skupnem parlamentarnem odboru EU-Islandija in v skupnem parlamentarnem odboru Evropskega gospodarskega prostora (EGP)
  • 02-07-2019 ... : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri odborih za parlamentarno sodelovanje EU-Kazahstan, EU-Kirgizistan, EU-Uzbekistan ter EU-Tadžikistan in za odnose s Turkmenistanom in Mongolijo
  • 24-09-2020 / 19-01-2022 : Pododbor za davčne zadeve
  • 18-10-2021 ... : Delegacija pri Parlamentarni skupščini za partnerstvo med EU in Združenim kraljestvom
  • 20-01-2022 / 22-03-2022 : Pododbor za davčne zadeve
  • 20-01-2022 ... : Odbor za zunanje zadeve
  • 20-01-2022 ... : Odbor za promet in turizem
  • 21-03-2022 ... : Odbor za ekonomske in monetarne zadeve

Kontakt

Bruxelles

Parlement européen
Bât. ALTIERO SPINELLI
07H255
60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
B-1047 Bruxelles/Brussel
Strasbourg

Parlement européen
Bât. LOUISE WEISS
T02101
1, avenue du Président Robert Schuman
CS 91024
F-67070 Strasbourg Cedex