Please fill this field
José Manuel GARCÍA-MARGALLO Y MARFIL José Manuel GARCÍA-MARGALLO Y MARFIL
José Manuel GARCÍA-MARGALLO Y MARFIL

Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov)

Član

Španija - Partido Popular (Španija)

Datum rojstva : , Madrid

Cetrti parlamentarni mandat José Manuel GARCÍA-MARGALLO Y MARFIL

Politične skupine

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov) - Član

Nacionalne stranke

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Španija)

Podpredsednik

  • 25-10-1996 / 15-01-1997 : Delegacija za odnose z državami Srednje Amerike in Mehiko
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Pododbor za monetarne zadeve

Poslanci

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor za gospodarske in monetarne zadeve ter industrijsko politiko
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija za odnose z državami Južne Amerike
  • 12-07-1995 / 25-10-1996 : Delegacija za odnose z državami Južne Amerike
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Pododbor za monetarne zadeve
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacija za odnose z državami Srednje Amerike in Mehiko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za gospodarske in monetarne zadeve ter industrijsko politiko
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacija za odnose z državami Srednje Amerike in Mehiko
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacija za odnose z državami Srednje Amerike in Mehiko

Namestnik

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Odbor zarazvoj in sodelovanje
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Odbor za zunanje gospodarske odnose

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg