Please fill this field
José Manuel GARCÍA-MARGALLO Y MARFIL José Manuel GARCÍA-MARGALLO Y MARFIL
José Manuel GARCÍA-MARGALLO Y MARFIL

Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov)

Član

Španija - Partido Popular (Španija)

Datum rojstva : , Madrid

9. zakonodajno obdobje José Manuel GARCÍA-MARGALLO Y MARFIL

Politične skupine

  • 02-07-2019 ... : Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov) - Član

Nacionalne stranke

  • 02-07-2019 ... : Partido Popular (Španija)

Podpredsednik

  • 26-09-2019 ... : Delegacija pri Evro-latinskoameriški parlamentarni skupščini

Poslanci

  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Delegacija pri Evro-latinskoameriški parlamentarni skupščini
  • 02-07-2019 ... : Odbor za ekonomske in monetarne zadeve
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri skupnem parlamentarnem odboru EU-Mehika
  • 09-10-2019 ... : Delegacija v parlamentarnem odboru Cariforum-EU

Namestnik

  • 02-07-2019 ... : Odbor za mednarodno trgovino
  • 02-07-2019 ... : Delegacija pri skupnem parlamentarnem odboru EU-Turčija

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg