Please fill this field
Edina TÓTH Edina TÓTH
Edina TÓTH

Samostojni poslanci

Madžarska - Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Kereszténydemokrata Néppárt (Madžarska)

Datum rojstva : , Budapest

9. zakonodajno obdobje Edina TÓTH

Politične skupine

  • 02-07-2019 / 04-03-2021 : Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov) - Članica
  • 05-03-2021 ... : Samostojni poslanci

Nacionalne stranke

  • 02-07-2019 ... : Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Kereszténydemokrata Néppárt (Madžarska)

Podpredsednica

  • 23-09-2020 / 04-03-2021 : Posebni odbor za umetno inteligenco v digitalni dobi

Poslanci

  • 02-07-2019 / 04-03-2021 : Odbor za okolje, javno zdravje in varnost hrane
  • 02-07-2019 / 04-03-2021 : Delegacija za odnose z Arabskim polotokom
  • 14-09-2020 / 22-09-2020 : Posebni odbor za umetno inteligenco v digitalni dobi

Namestnica

  • 02-07-2019 / 04-03-2021 : Odbor za industrijo, raziskave in energetiko
  • 02-07-2019 / 04-03-2021 : Odbor za notranji trg in varstvo potrošnikov

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg