Aktuality 

Titulky zpráv 

       

V otázce práv žen má za sebou Evropa už dlouhý kus cesty. Pandemie ale nyní těžce vydobyté postavení žen ohrožuje. Podívejte se na video mapující historii boje za rovnovprávnost pohlaví.

       

Cena evropského občana je každoročně udělována iniciativám, které přispívají k evropské spolupráci a podporují společné hodnoty. Čas na přihlášení nebo nominaci projektu máte do 15. dubna.

Sdílet tuto stránku na Twitter

♀️🇪🇺 Při příležitosti Mezinárodního dne žen 2021 chce Evropský parlament vzdát hold všem ženám, které bojují v prvn… https://t.co/dfOGnzWjbT

Nejnovější videa 

       
       

 
       

Další články: 

       

Společnost 
 

Elektronický odpad je nejrychleji rostoucí kategorií odpadů v EU, přitom jen necelých 40 % z jeho celkového množství je recyklováno. Konkrétní fakta a čísla přinášíme v této infografice.

       

Znovu využít, recyklovat, kompostovat, spálit nebo skládkovat: způsobů, jak se vypořádat s komunálním odpadem, je několik. Země EU se v tom značně liší. Přehledně v naší infografice.

       

Společnost 
 

Co udělala EU, aby chránila Evropany před šířením koronaviru a následky pandemie? Naše časová osa shrnuje opatření krok po kroku.

       

Společnost 
 

Cestovní ruch je jednou z oblastí, kterou pandemie koronaviru zasáhla nejvíc. Jak ochránit cestovatele a zároveň pomoct skomírajícímu podnikání?

       

Společnost 
 

Zrušený let kvůli nákaze Covid-19? Nechcete nebo nemůžete vycestovat? Přinášíme informace o právech cestujících během současné mimořádné situace.

oznámení e-mailem 

Odebírat aktualizace k oblíbeným tématům