Aktuality 

Titulky zpráv 

       

Cena evropského občana je každoročně udělována iniciativám, které přispívají k evropské spolupráci a podporují společné hodnoty. Čas na přihlášení nebo nominaci projektu máte do 15. dubna.

Sdílet tuto stránku na Twitter

Víte o iniciativě, která přispívá k evropské spolupráci a podporuje společné hodnoty? Nebo za takovým projektem tře… https://t.co/GJ3T30kQOX

Nejnovější videa 

       

 
       

Další články: 

       

Společnost 
 

Elektronický odpad je nejrychleji rostoucí kategorií odpadů v EU, přitom jen necelých 40 % z jeho celkového množství je recyklováno. Konkrétní fakta a čísla přinášíme v této infografice.

       

Znovu využít, recyklovat, kompostovat, spálit nebo skládkovat: způsobů, jak se vypořádat s komunálním odpadem, je několik. Země EU se v tom značně liší. Přehledně v naší infografice.

       

Společnost 
 

Co udělala EU, aby chránila Evropany před šířením koronaviru a následky pandemie? Naše časová osa shrnuje opatření krok po kroku.

       

Společnost 
 

Cestovní ruch je jednou z oblastí, kterou pandemie koronaviru zasáhla nejvíc. Jak ochránit cestovatele a zároveň pomoct skomírajícímu podnikání?

       

Společnost 
 

Zrušený let kvůli nákaze Covid-19? Nechcete nebo nemůžete vycestovat? Přinášíme informace o právech cestujících během současné mimořádné situace.

oznámení e-mailem 

Odebírat aktualizace k oblíbeným tématům