Aktuality 

Titulky zpráv 

       

Společnost 
 

Kdy se začalo jednat o nutnosti snižovat emise a přijmout opatření proti změnám klimatu? Jaké byly milníky a hlavní iniciativy? Zjistíte v naší interaktivní časové ose.

       

Svět 
 

Evropská unie má se svými obchodními partnery řadu dohod. Každou z nich musí schválit Evropský parlament. Přečtěte si, jaké dohody EU vyjednala a na jakých nyní pracuje.

Sdílet tuto stránku na Twitter

🏔 Antarktida: kouzelná část naší planety, kterou vidělo jen málo lidí. Seznamte se s geologem Kristapsem z Lotyšska… https://t.co/JGQH0T7Y7i

Nejnovější tiskové zprávy 

Nejnovější videa 

       
(Délka trvání videa:)  
       
(Délka trvání videa:)  
       
(Délka trvání videa:)  
       
(Délka trvání videa:)  

Další články: 

       
Priorita 

Priorita 
Digitální transformace v EU 

Společnost 
 

EU pomáhá posilovat digitální kapacity Evropy a vytvářet nové příležitosti pro podniky a spotřebitele – to vše za podmínky zachování základních práv.

       
Priorita 

Priorita 
Umělá inteligence a velká data 

Společnost 
 

Umělá inteligence a data velkého objemu jsou rozhodující technologie pro evropskou digitální budoucnost. Jak chtějí poslanci zajistit růst a zároveň bezpečnost a dodržování lidských práv?

       

Společnost 
 

Ekologická produkce potravin je na vzestupu. Jakými pravidly se musí v EU řídit, jaká je stávající situace a jaké novinky se chystají, zjistíte v této infografice.

       
Priorita 

Priorita 
Migrace: společná výzva  

Společnost 
 

Jak se Evropa vyrovnává s příchodem uprchlíků a migrantů? Přečtěte si o práci Parlamentu v politice migrace, azylu a ochrany hranic.

oznámení e-mailem 

Odebírat aktualizace k oblíbeným tématům