Aktuality 

Titulky zpráv 

Sdílet tuto stránku na Twitter

Velká data, data velkého objemu či tzv. big data: co jsou vlastně zač a jaké výhody, ale i výzvy, přináší pro lidi,… https://t.co/NsNBboOaIj

Nejnovější videa 

       

 
       

Další články: 

       

Společnost 
 

Elektronický odpad je nejrychleji rostoucí kategorií odpadů v EU, přitom jen necelých 40 % z jeho celkového množství je recyklováno. Konkrétní fakta a čísla přinášíme v této infografice.

       

Znovu využít, recyklovat, kompostovat, spálit nebo skládkovat: způsobů, jak se vypořádat s komunálním odpadem, je několik. Země EU se v tom značně liší. Přehledně v naší infografice.

       

Společnost 
 

Co udělala EU, aby chránila Evropany před šířením koronaviru a následky pandemie? Naše časová osa shrnuje opatření krok po kroku.

       

Společnost 
 

Cestovní ruch je jednou z oblastí, kterou pandemie koronaviru zasáhla nejvíc. Jak ochránit cestovatele a zároveň pomoct skomírajícímu podnikání?

       

Společnost 
 

Zrušený let kvůli nákaze Covid-19? Nechcete nebo nemůžete vycestovat? Přinášíme informace o právech cestujících během současné mimořádné situace.

       

Společnost 
 

Rakovina je druhou nejčastější příčinou úmrtí v Evropě. Boj proti ní je jednou z hlavních priorit EU v oblasti zdraví. Přečtěte si více.

oznámení e-mailem 

Odebírat aktualizace k oblíbeným tématům