Aktuality 

Titulky zpráv 

Sdílet tuto stránku na Twitter

RT @eu_echo: Update: Türkiye #earthquake and #EUCivilProtection operations on the ground: 20 EU countries 🇦🇹🇧🇪🇧🇬🇭🇷🇨🇿🇨🇾🇪🇪🇫🇷🇬🇷🇩🇪🇭🇺🇮🇹🇲🇹🇳🇱🇵🇱🇵🇹…

Otevřít účet na Twitteru v novém okně Europarl_CZ   , Otevřít účet na Twitteru v novém okně Tweet:  

Nejnovější videa 

       
(Délka trvání videa:)  
       
(Délka trvání videa:)  
       
(Délka trvání videa:)  

Další články: 

       

Evropské záležitosti 
 

Výbory jsou srdcem legislativní práce Parlamentu. Těch stálých je dvacet a v infografice zjistíte, kdo jsou jejich předsedové a předsedkyně.

       

Evropské záležitosti 
 

Co bylo na programu jednání Parlamentu v první polovině roku 2022? Poslanci pokračovali v práci na Konferenci o budoucnosti Evropy, podpořili Ukrajinu a zabývali se klimatickými pravidly.

       
Priorita 

Priorita 
Rozšíření EU 

Svět 
 

Země usilující o členství v EU budou muset provést mnohé reformy, k nimž zároveň využívají unijní podporu. Shrnujeme dosavadní výsledky a další vyhlídky.

       

Online platformy tvoří samostatné a stále rostoucí odvětví naší ekonomiky, které s sebou přináší výhody, ale i určitá rizika. Jak chce EU zajistit bezpečnější a spravedlivější online svět?

       
Priorita 

Priorita 
Energetika 

Ekonomika 
 

Podívejte se na to, co dělá Evropský parlament v otázkách souvisejících s energií – jako je klimatická neutralita, nezávislost, dodavatelské řetězce, doprava, ceny a infrastruktura.

       
Priorita 

Priorita 
Digitální transformace v EU 

Společnost 
 

EU pomáhá posilovat digitální kapacity Evropy a vytvářet nové příležitosti pro podniky a spotřebitele – to vše za podmínky zachování základních práv.

oznámení e-mailem 

Odebírat aktualizace k oblíbeným tématům