Kontaktujte nás 

Kontaktní údaje tiskových služeb Evropského parlamentu, předsedy EP a politických skupin. Poskytujeme také kontaktní údaje na audiovizuální asistenci a audiovizuální zázemí.

Tisková služba Evropského parlamentu 

Tisková služba Evropského parlamentu poskytuje novinářům přesné a objektivní informace o jeho činnosti a taktéž jim nabízí praktickou a odbornou pomoc.  Naši tiskoví referenti seznamují pracovníky médií se spisy, které se týkají legislativního pracovního programu EP, a informují je o audiovizuálních materiálech, které jsou pro ně v této souvislosti k dispozici.

Tisková služba Evropského parlamentu 

Komunikační tým předsedy Evropského parlamentu se zabývá všemi záležitostmi tisku a sdělovacích prostředků, které se přímo týkají předsedy.

Tiskové útvary politických skupin 

Každá z politických skupin v Evropském parlamentu má tiskový útvar, jenž poskytuje informace o jejích aktivitách a odpovídá na otázky sdělovacích prostředků.

Audiovizuální podpora a služby 

Evropský parlament poskytuje součinnost pracovníkům médií, kteří se specializují na parlamentní aktivity, zajišťováním obsahu a technického vybavení pro audiovizuální, multimediální a fotografickou tvorbu. Naše nabídka, která je k dispozici v multimediální centru, se skládá z kombinace živých akcí, zpravodajských shrnutí činností EP, ilustrativních záznamů a pokrytí klíčových událostí.