Tiskové středisko 

Filtr 

Plenární zasedání  
 

All EU citizens and third country nationals entering or leaving the EU will be systematically checked against databases, e.g. of lost and stolen documents, under a regulation voted on Thursday. The new rules were agreed by Parliament’s negotiators and the Council of Ministers on 5 December 2016.

Plenární zasedání  
ITRE  
 

V Evropě postupně roste podíl energie vyráběné z obnovitelných zdrojů. Poslanci navrhují způsoby, jak rozvíjet různé metody skladování energie, například vodíkové či bateriové technologie.

Další informace 

Týdenní agenda:Příští akce 

července 2022 
Vybrat den  
 1.  
  Tiskové konference  
  Strasbourg, Louise Weiss, WEISS N-1/201 
 2.  
  Plenární zasedání  
  Štrasburk 
 3.  
  Parlamentní výbory  
  Strasbourg, Louise Weiss, N1.3 
 4.  
  Parlamentní výbory  
  Strasbourg, Winston Churchill, 200 
 5. Program předsedy  
       
 

Akreditace pro zástupce médií 

Novináři, fotografové a audiovizuální týmy musí za účelem vstupu a práce v budově Parlamentu požádat o novinářskou akreditaci a/nebo zvláštní audiovizuální akreditaci.

Často kladené dotazy 

Jak poslanci EP pracují, kolik vydělávají a jaké jsou jejich výdaje? Odpovědi na tyto i další dotazy týkající se činnosti a provozních nákladů Parlamentu naleznete v oddílu často kladených dotazů (FAQ).

Kontaktujte nás 

Tiskové oddělení Evropského parlamentu disponuje týmem pracovníků, kteří jsou nápomocni novinářům a poskytují jim informace o parlamentní činnosti a rozhodnutích, která byla přijata ve výborech a na plenárním zasedání.