Uudislood 

Featured 

Ühtne laadija teeks tarbija elu kergemaks        

Parlamendiliikmed soovivad teha tarbijate elu kergemaks ja vähendada elektroonikaseadmete jäätmeid, võttes kõikidele mobiilseadmetele kasutusele ühtse laadija.

Järjekordne kiire nädal parlamendis        

Parlamendiliikmed töötavad sellel nädalal komisjonides - kavas on Brexiti ja Vietnami vabakaubanduslepingu hääletused. Turvalisuse teemadel arutletakse NATO peasekretäri Jens Stoltenbergiga.

Soolise palgalõhe illustratsioon        

Ühiskond 
 

ELis töötavad naised teenivad tunnis keskmiselt 16% vähem kui mehed. Loe lähemalt, kuidas soolist palgalõhet arvutatakse ja mis on selle põhjused.

Jaga seda lehte @ Twitter

🔌📱⌚Liiga palju laadijaid ei ole ainult sinu probleem. 🗑️Elektroonikaseadmete jäätmed on kõige kiiremini kasvav jää… https://t.co/ejagqutpOI

Vaata lisaks: 

Future of Europe -Top Story and Banner ©AP Images/European Union-EP        
Prioriteet 

Prioriteet 
Euroopa tulevik 

Euroopa Liit 
 

Milline on parim viis ELi paremaks muuta, et vastu seista tuleviku väljakutsetele? Vaata lähemalt, millised ideed on tekkinud.

Horvaatia ELi Nõukogu eesistumise logo        

Euroopa Liit 
 

Horvaatia võttis 1. jaanuari 2020 Soomelt üle rotatsiooni põhimõttel toimuva ELi Nõukogu eesistumise. Millised on Horvaatia Euroopa Parlamendi liikmete ootused.

Parlament teie lähedal        

Euroopa Liit 
 

Euroopa Parlament ei ole ainult Strasbourgis, Brüsselis või Luxembourgis, see on lähemal kui oskad arvata. Euroopa Parlamendil on büroo ka Tallinnas ja tegevusi toimub üle terve Eesti.

Klikka ja mängi!        

Ühiskond 
 

Oleme pannud kokku ühe talvise mängu – sinu ülesandeks on tunda fotodel ära talverüüs Euroopa Liidu pealinnad. Käivita mäng ja pane end proovile!

Meiliteade 

Registreeru uudiste saamiseks