Uudislood 

Meie valik 

       
Pressiteade 

Pressiteade 

 

Euroopa Parlament on mures meediavabaduse olukorra pärast Euroopa Liidus ning mõistab hukka ajakirjanike ahistamise ja survestamise ning nende vastu suunatud vägivalla.

Jaga seda lehte @ Twitter

Vabakaubanduslepe ELi ja Vietnami vahel jõustub sel aastal. Loe lähemalt, mis lepete kallal Euroopa Liit veel tööta… https://t.co/D2FLv1N1SU

Videod 

       
       

Vaata lisaks: 

       

Euroopa Liit 
 

Siit videost saate ülevaate mitmeaastasest finantsraamistikust ehk Euroopa tulevikku kindlustavate investeeringute pikaajalisest kavast.

       
Prioriteet 

Prioriteet 
Ränne: ühine väljakutse 

Ühiskond 
 

Rändeprobleemid: kuidas on EL toime tulnud varjupaigataotlejate ja rändajate saabumisega Euroopasse? Siit leiate teavet Euroopa Parlamendi töö kohta rände, varjupaiga ja piiride valdkonnas.

       

Ühiskond 
 

Ränne tekitab Euroopa jaoks probleeme, kuid annab ka võimalusi. Siit saate teada, kuidas EL pagulasvoogude ja varjupaigataotlejatega toime tuleb.

       

Parlament nõuab ELi eelarvesse uute tuluallikate leidmist, et investeerida tulevikku ja toetada COVID-19 tõttu kannatanud majanduse taastamist, ilma seejuures maksumaksjaid koormamata.

       

Ühiskond 
 

Tehisintellekt mõjutab meie elu üha rohkem. See loob julgeoleku, demokraatia, äritegevuse ja tööhõive valdkonnas nii võimalusi kui ka ohte.

       
Prioriteet 

Prioriteet 
Muudatused Euroopa Komisjonis 2020 

Euroopa Liit 
 

Euroopa Parlament annab kuulamistel oma hinnangu volinikukandidaadile Mairead McGuinnessile ja Valdis Dombrovskisele, kes peaks üle võtma kaubandusportfelli.

       

Ühiskond 
 

Euroopa Liit võtab vastu meetmeid, et tegeleda koroonaviiruse pandeemia ja selle mõjudega. Vaata ajatelge ja saa ülevaade ELI tegevusest eri valdkondades.

Meiliteade 

Registreeru uudiste saamiseks