Uudislood 

Featured 

meediavabadus, mitmekesisus ja sõltumatus ning ajakirjanike turvalisus on sõna- ja teabevabaduse alus. ©AdobeStock/Adzicnatasa        
Pressiteade 

Pressiteade 

 

Euroopa Parlament on mures meediavabaduse olukorra pärast Euroopa Liidus ning mõistab hukka ajakirjanike ahistamise ja survestamise ning nende vastu suunatud vägivalla.

Jaga seda lehte @ Twitter

Vabakaubanduslepe ELi ja Vietnami vahel jõustub sel aastal. Loe lähemalt, mis lepete kallal Euroopa Liit veel tööta… https://t.co/D2FLv1N1SU

Videod 

       
       
       

Vaata lisaks: 

Mitmeaastane finantsraamistik on ELi pikaajaline eelarve, Euroopa tulevikku 
tugevdavatesse meetmetesse tehtavate investeeringute prognoos. Kasusaajateks on piirkonnad, linnad, talunikud, ülikoolid, ettevõtted ja üldsus. Parlamendil on eelarve koostamisel keskne roll.        

Euroopa Liit 
 

Siit videost saate ülevaate mitmeaastasest finantsraamistikust ehk Euroopa tulevikku kindlustavate investeeringute pikaajalisest kavast.

banner        
Prioriteet 

Prioriteet 
Ränne: ühine väljakutse 

Ühiskond 
 

Rändeprobleemid: kuidas on EL toime tulnud varjupaigataotlejate ja rändajate saabumisega Euroopasse? Siit leiate teavet Euroopa Parlamendi töö kohta rände, varjupaiga ja piiride valdkonnas.

Ränne Euroopas ©UNHCR/Achilleas Zavallis        

Ühiskond 
 

Ränne tekitab Euroopa jaoks probleeme, kuid annab ka võimalusi. Siit saate teada, kuidas EL pagulasvoogude ja varjupaigataotlejatega toime tuleb.

Miks nõuab parlament ELile uusi maksukogumisõigusi?        

Parlament nõuab ELi eelarvesse uute tuluallikate leidmist, et investeerida tulevikku ja toetada COVID-19 tõttu kannatanud majanduse taastamist, ilma seejuures maksumaksjaid koormamata.

Tehisintellekti võimalused ja ohud.        

Ühiskond 
 

Tehisintellekt mõjutab meie elu üha rohkem. See loob julgeoleku, demokraatia, äritegevuse ja tööhõive valdkonnas nii võimalusi kui ka ohte.

New Hearings Banner TST        
Prioriteet 

Prioriteet 
Muudatused Euroopa Komisjonis 2020 

Euroopa Liit 
 

Euroopa Parlament annab kuulamistel oma hinnangu volinikukandidaadile Mairead McGuinnessile ja Valdis Dombrovskisele, kes peaks üle võtma kaubandusportfelli.

cover picture for Covid19 timeline of EU actions        

Ühiskond 
 

Euroopa Liit võtab vastu meetmeid, et tegeleda koroonaviiruse pandeemia ja selle mõjudega. Vaata ajatelge ja saa ülevaade ELI tegevusest eri valdkondades.

Meiliteade 

Registreeru uudiste saamiseks