Noored Euroopa tuleviku heaks: registreeri EYE2020 üritusele 

Ajakohastatud: 
 
Avaldamise kuupäev:   
 

Osale EYE2020 noorteüritusel Strasbourgis ja kujunda koos teiste noorte eurooplastega Euroopa tulevik.

EYE 2020  

EYE2020 on lükatud edasi koroonaviiruse puhangu tõttu. Uus kuupäev edastatakse peatselt.

 

Oled noor ja suhtud kirglikult kliima, noorte võimaluste ja Euroopa tuleviku küsimustesse? Siis on see üritus just sulle!

Iga kahe aasta tagant kogunevad tuhanded noored eurooplased Strasbourgis Euroopa noorteüritusele EYE (European Youth Event), et jagada enda mõtteid Euroopa tulevikust. EYE annab noortele võimaluse panustada Euroopa demokraatiasse. Üritusele on oodatud ligikaudu 9000 16-30 aastast, et arutleda ja jagada enda ideid Euroopa tulevikust koos parlamendiliikmete ja teiste Euroopa otsuste tegijatega.

Sellel aastal on järjekorras neljas EYE üritus, mis toimub 29.-30. mai 2020 Strasbourgis. Ürituse juhtlause on ”Tulevik on nüüd,” ning programmi kuuluvad kliima, migratsioon, Brexit, samuti haridus, tehnoloogia ja tervis. Uues programmis on ka uudsete tegevuste formaadid - spordiüritused ja eriüritused noortele ajakirjanikele.

Üritusel esitletud noorte ideid, muresid ja lootusi tutvustatakse kõigile Euroopa Parlamendi liikmetele. Kõige tähelepanuväärsemaid ideid saavad noored tutvustada parlamendiliikmetele, 2020. aasta sügisel, komisjonides toimuvatel noorte kuulamistel.

Registreerimine

Registreeri EYE2020 üritusele 10 jaanuarist kuni 29. veebruarini 2020. Registreerimiseks kogu kokku grupp 10 inimesest ja täida taotlusvorm.

Üritus on avatud kõikidele eurooplastele vanuses 16-30. Osalemine on tasuta, aga osalejad peavad enda sõidu, ööbimise ja toidukulud ise katma.

Instagrami fotovõistlus

Liitu meie Instagrami fotovõistlusega ja võida kutse EYE üritusele.

Jaga fotot “Tulevik on nüüd” hüüdlausega, märgi fotol @europeanparliament, @ep_eye ja lisa hashtag #eye2020. Ütle, mis teema sulle enim korda läheb ja millele peaks EL sinu arvates tähelepanu pöörama. Vaata näiteid ja kogu inspiratsiooni.

Kokku valitakse neli võitjat ja viies võitja valitakse parlamendi kontole ümberpostitatud ja enim meeldimisi kogunud fotode seast. Kõik viis võitjat kutsutakse Strasbourgis toimuvale EYE2020 üritusele.

Võistlus kestab 10. jaanuarist kuni 2. märtsini 2020. Rohkem infot reeglite kohta EYE ja Euroopa Parlamendi Instagrami kontodel.