Ühiskond 

Selle kategooria tooted 

cover picture for road safety infographic        

Ühiskond 
 

ELi liiklus on suhteliselt turvaline, kuid millised riigid on kõige ohutumad? Liikluses hukkunute arv ELis riikide, vanuserühmade, soo jm lõikes.

Statistilised andmed võivad aidata hoomata Euroopa pagulaskriisi ulatust.        

2015. ja 2016. aastaga võrreldes, mil ELi jõudis rekordarv pagulasi, on rändevoog nüüdseks vähenenud. Vaadake infograafikust uusimaid andmeid rände ja varjupaigataotluste kohta.

cover picture for Covid19 timeline of EU actions        

Ühiskond 
 

Euroopa Liit võtab vastu meetmeid, et tegeleda koroonaviiruse pandeemia ja selle mõjudega. Vaata ajatelge ja saa ülevaade ELI tegevusest eri valdkondades.

Kliimamuutuse eesmärgid        

Ühiskond 
 

EL on seadnud 2020. aastaks ambitsioonikad heitkoguste vähendamise eesmärgid. Loe lähemalt, kuidas nende eesmärkide täitmisega läheb.

Tühistatud lendude infotahvel
©Synthex/Adobe Stock        

Ühiskond 
 

Reis jäeti Covid-19 tõttu ära? Ei soovi või ei lubata reisida? Loe lähemalt oma reisijaõiguste kohta Euroopa Liidus neil ebatavalistel aegadel.

Covid-19 pandeemia tõi esile pideva probleemi: mõningate ravimite nappuse ELis. Euroopa Parlament soovitab mitut meedet selle kasvava, ent suuresti mahavaikitud probleemi lahendamiseks.        

Ühiskond 
 

Miks on Euroopa Liidus ravimite puudus? Mis on rolli mängib selles koroonaviirus? Loe, kuidas Euroopa Parlament kavatseb probleemiga tegeleda.