Pressiruum 

Valik 

Täiskogu istung 
 

Fruit, vegetables or animals obtained from conventional breeding processes, such as crossing, must not become patentable, MEPs said in a non-legislative resolution on Thursday.

Täiskogu istung 
BUDG 
 

On Wednesday, MEPs approved a €100 million top-up for the EU’s research programmes (€80 million for Horizon 2020) and youth mobility (€20 million for Erasmus+).

Täiskogu istung 
 

President Sassoli led a minute of silence to remember Portuguese MEP André Bradford and victims of floods in Spain, at the opening of the session in Strasbourg.

       
 

Akrediteerimine 

Euroopa Parlamendi hoonetesse sisenemiseks ja seal töötamiseks peavad ajakirjanikud, fotograafid ja võtterühmad taotlema trükiajakirjanduse akrediteeringut või audiovisuaalse meedia eriakrediteeringut.

Korduma kippuvad küsimused 

Kuidas käib Euroopa Parlamendi saadikute töö, kui palju saavad nad palka ja millised on nende kulutused? Vastused neile ja teistele küsimustele on koondatud korduma kippuvate küsimuste alla.

Võta ühendust 

Euroopa Parlamendi pressiesindajate tööks on ajakirjanike abistamine ning nende teavitamine parlamendi komisjonides ja täiskogul tehtavast tööst.